WitchTV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WitchTV

Cool forum four WitchTV
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Интервю с Пейдж/Руми

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Admin
Администраторка
Администраторка
Admin


Брой мнения : 10
Join date : 25.03.2008

Интервю с Пейдж/Руми Empty
ПисанеЗаглавие: Интервю с Пейдж/Руми   Интервю с Пейдж/Руми Icon_minitimeЧет Май 15, 2008 1:34 pm

Здравей Руми!Е да започваме интервюто!

1.Какво е да играеш в този страхотен филм със най-добрите си приятелки и сестра си!
2.Кой даде идеята за филма и имената на героините?
3.Щастлива ли си от това,че Теди играе Прю и Фйбс?
4.Как се чустваш като певица и актриса?
5.Радваш ли се регистрира във форума на телевизията?
Върнете се в началото Go down
https://witchtv.bulgarianforum.net
Румина
Актриса от "ВЕЩИЦИ"
Актриса от
Румина


Брой мнения : 13
Join date : 15.05.2008

Интервю с Пейдж/Руми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Пейдж/Руми   Интервю с Пейдж/Руми Icon_minitimeЧет Май 15, 2008 5:39 pm

Здравей! Ами значи...
1. Прекрасно е да играеш заедно с тях! Рамо до рамо и работа в екип!
2. Аз и Теди решихме, избрахме и модерирахме филма!
3. Да! Нямам нищо напротив, тъй като на всяка от нас и се предлагаше големия шанс за това, но само Теди поиска мястото! На нас едно ни стига! Very Happy
4. Ами доста добре!Има доста хора, които като ме видят на живо искат афтографи и казват:
~ Уау, ма ти си била и певица и актриса! Това е чудесно, брилянтно! Ти си била още по~ сладка на живо отколкото на филмовия екран! ( не че се хваля )
5. Да, но няма да мога да влизам, защото имаме доста много, много работа върху филма и песите така че.... Crying or Very sad Няма да влизаме често, но от името на всички обещавам, че няма да ви предадем, а ако ми търсите регистрацията в стардол тя е: paigematus!!! Пишете...

Чаоооооо..... Very Happy
Върнете се в началото Go down
Admin2
Администраторка
Администраторка
Admin2


Брой мнения : 30
Join date : 14.05.2008
Age : 30

Интервю с Пейдж/Руми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Пейдж/Руми   Интервю с Пейдж/Руми Icon_minitimeПон Май 19, 2008 6:25 pm

Здравей и от мен! Е така да започнем с въпросите:

1. Кое е любимото ти предаване? По коя програма? Разкажи за него...
2. Мислиш ли че загубата ви на Гергана предишната членка на групата ,, Ягодовите сладкишчета" ви липсва?
3. Имате ли дразги в групата?
4. Как се чуствате като съученички и заедно в кариера като звезди и актриси?
5. Как реагират съучениците ви на това че сте звезди?

Това е от мен ти си наред! Wink
Върнете се в началото Go down
Румина
Актриса от "ВЕЩИЦИ"
Актриса от
Румина


Брой мнения : 13
Join date : 15.05.2008

Интервю с Пейдж/Руми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Пейдж/Руми   Интервю с Пейдж/Руми Icon_minitimeПон Май 19, 2008 6:40 pm

Здравей!

1. Моето любимо предаване е ,, Бедни богати момичета" дават го по нова плюс и се разказва за това как едно богато и едно бедно момиче за по десет дни си сменя мястото с другото и изживяват живота му!
2. Ами съвсем честно това не е нещо фатално и за това не се усеща разликата, защото ни е съученичка, но... предпочитам да не обсъждам!
3. Определено да!!! Не мога да уточня точно между кои от нас, но да има обаче това са проблеми,които могат да се решават! Аз лично не мога да преценя но ви уверявам че има!
4. Ми нещо като се едно сме в училището но няакакси по~ различно!
5. Ами как? Ние сме съученици и неискам да цитирам, че някои от нас се мислят за повече от нас ( говоря за тези с кокчетата, състезанията и купите ( само някои от тях) и тн.) а и ние не се мислим за повече от съучниците си защото всеки можеше да бъде на нашето място! Wink

Това беше от мен!
Върнете се в началото Go down
Admin2
Администраторка
Администраторка
Admin2


Брой мнения : 30
Join date : 14.05.2008
Age : 30

Интервю с Пейдж/Руми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Пейдж/Руми   Интервю с Пейдж/Руми Icon_minitimeПон Май 19, 2008 8:34 pm

Мерси Руми! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Интервю с Пейдж/Руми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Пейдж/Руми   Интервю с Пейдж/Руми Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Интервю с Пейдж/Руми
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
WitchTV :: Интервюта-
Идете на: